“Szkoła podstawowa to nie tylko szkoła SP! Serce i Pomoc”

Nasza szkoła kolejny już rok realizuje program Podkarpackiego Kuratorium Oświaty pt. “Szkoła podstawowa to nie tylko szkoła. SP! Serce i Pomoc”. Głównym założeniem programu jest zachęcenie szkół do podejmowania autorskich i innowacyjnych działań, mających na celu przyjazne przejście uczniów klas trzecich na wyższy etap edukacyjny oraz ułatwienie uczniom klas czwartych procesu adaptacji do nowej szkolnej rzeczywistości.

29 września 2023 roku w Rzeszowie odbyła się uroczysta konferencja, na której pani kurator Małgorzata Rauch wręczyła certyfikaty szkołom, które realizują działania w projekcie. Nasza szkoła otrzymała CERTYFIKAT II STOPNIA.  Gratulujemy i dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy biorą udział w projekcie.                       

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 74
  • Odwiedzin dzisiaj: 21
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1427
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1