Sprzątamy dla Polski.

W środę, 4 października 2023 roku, odbyła się kolejna – VI edycja ogólnopolskiej akcji #Sprzątamy Dla Polski. Podobnie, jak w latach ubiegłych, wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w akcji.
       Głównym celem przedsięwzięcia jest walka z zanieczyszczeniami  w lasach, parkach, skwerach i innych terenach zielonych.
 Klasa  4c posprzątała zielony teren szkoły oraz okolice bloków i basenu, a także przedszkola.
           Na tym nie zakończyliśmy naszych działań – klasa 7 c, z ogromnym zaangażowaniem rozdawała uczniom oraz rodzicom nasiona kwiatów, po czym przystąpiła do nasadzeń traw, krzewów i drzew, aby jeszcze bardziej zazielenić teren wokół szkoły.       
     Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji szkoły, Nadleśnictwu Głogów Małopolski, Radzie Rodziców, p. Sławomirze Winiarskiej, Barbarze Kapuścińskiej , Annie Tęczy – Blicharz za włączenie się do akcji.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 166
  • Odwiedzin dzisiaj: 81
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1735
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1