Światowy Dzień Poezji w Pierwszy Dzień Wiosny

Dzisiejszy dzień był bardzo wyjątkowy dla Sówek i Wiewiórek, Jeżyków i Pszczółek z naszego przedszkola, ponieważ mieli wspaniałych gości – Pana Burmistrza Andrzeja Ożoga i Panią Dyrektor Barbarę Skórę – Czachor. W ramach Światowego Dnia Poezji pan burmistrz wspólnie z panią dyrektor przeczytali dobrze znane 6- letnim Sówkom i 3,4 – letnim Wiewiórkom, Jeżykom i Pszczółkom wiersze J. Brzechwy pt: „Rzepka” oraz „Przyjście wiosny”. Dzieci słuchały czytanych wierszy z wielkim zaciekawieniem, po czym rozmawiały z gośćmi na temat ich treści. W ramach wdzięczności przedszkolaki zaśpiewały wiosenną piosenkę i podarowały gościom wiosenne stroiki wraz podziękowaniem. Na koniec pan burmistrz wraz z panią dyrektor wpisali się do pamiątkowego dzienniczka, realizowanego w naszym przedszkolu Międzynarodowego Projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. 

     Dziękujemy naszym wspaniałym gościom za bardzo miłe spotkanie, a przede wszystkim za aktywne włączanie się do podejmowanych przez nas inicjatyw na rzecz rozwoju czytelnictwa wśród wychowanków naszego przedszkola. 

    Wychowawczynie Sówek i Wiewiórek.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1