„Matematyczna Fuzja” i kręgle.

5 marca uczniowie klasy 4b, 4c oraz uczennica klasy 5a wzięli udział w interesującym projekcie promującym matematykę. Wybrali się na edukacyjną wycieczkę organizowaną w ramach nagrania filmiku do Podkarpackiego Programu Popularyzacji Matematyki “Matematyczna Fuzja” . Razem ze swoimi opiekunami udali  się do Rzeszowa, gdzie uczestniczyli w profesjonalnym nagraniu scenek reklamujących nowy projekt matematyczny pt. „Matematyczna fuzja”.  Uczniowie prowadzili z sobą dialogi, opowiadali ciekawostki, rymowanki, korzystali z przyborów matematycznych, rozwiązywali  łamigłówki oraz układali kostkę Rubika. Zmontowany filmik będzie wykorzystywany w działaniach informacyjnych  i promocyjnych związanych z programem i działalnością programu Matematyczna Fuzja, w szczególności podczas promujących konferencji, na stronach internetowych i mediach społecznościowych administrowanych przez Organizatora Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich PZPW w Rzeszowie.   

„Matematyczna Fuzja” – jest kompleksową inicjatywą, która nie tylko rozwija zdolności matematyczne uczniów, ale także wspiera rozwój nauczycieli, inspiruje do samodzielnego uczenia się i ukazuje praktyczne zastosowania matematyki w różnych dziedzinach życia. To starannie zaplanowany zestaw działań, mający na celu stworzenie dynamicznego i inspirującego środowiska matematycznego w województwie podkarpackim.

Po przygodzie z nagraniami udaliśmy się do rzeszowskiego klubu Aloha, gdzie każdy uczestniczył w dobrej zabawie, grając w kręgle. Organizatorem przedsięwzięcia była  p. dr Beata Kraska, opiekę nad uczniami pełniły p. Beata Głowala i p. Anna Szot-Dec.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1