SUKCES NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM           

W dniu 03.11.2023r. o godzinie 10.15 trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły w składzie: Magdalena Koch z klasy 8a, Anna Walicka z klasy 7c oraz Jakub Ściuk z klasy 7a wzięła udział
w wojewódzkiej olimpiadzie zrealizowanej w ramach programu „Zielone Podkarpacie”. Do konkursu przystąpiło 17 drużyn z województwa podkarpackiego.

         Miło nam poinformować o zajęciu przez naszą szkołę III miejsca w województwie. Do wyższych miejsc straciliśmy jedynie 5 pkt. Oprócz tego nasi reprezentanci odnieśli sukcesy indywidualne. Magdalena Koch z 26 punktami znalazła się na VI miejscu. Jakub Ściuk z  25 punktami uplasował się na X miejscu, natomiast Anna Walicka zajęła XIV miejsce, osiągając 24 punkty.
         W dniu 09.11.2023r. na hali sportowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim laureaci odebrali dyplomy i piękne  nagrody książkowe z rąk pana burmistrza Andrzeja Ożoga, pani dyrektor Barbary Skóry-Czachor oraz przewodniczącego Rady Rodziców pana Krzysztofa Różańskiego. Szczególne podziękowania należą się pani Annie Tęczy-Blicharz, która przygotowała uczniów do olimpiady.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 174
  • Odwiedzin dzisiaj: 115
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1769
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1