,,Kocham Polskę coraz więcej!” – warsztaty patriotyczne

              We wtorek, 7 listopada 2023r.,  uczniowie z klas czwartych i piątych wzięli udział w warsztaty o charakterze patriotycznym, zorganizowanych przez p. Małgorzatę Kwolek, z okazji Narodowego Święta Niepodległości.  Tematem spotkania i hasłem przewodnim  były słowa: ,,Kocham Polskę coraz więcej!”.  Uczestników powitała pani dyrektor Barbara Skóra-Czachor, która wprowadziła uczniów w podstawowe cele warsztatów i życzyła owocnej pracy.

W trakcie warsztatów dzieci miały możliwość wykonywania prac plastycznych indywidualnie i w grupach. Symbolem przewodnim były biało – czerwone barwy tworzące mapę Polski, liście, wiatraczki i  serca zaplecione w kokardy narodowe. Warsztatom towarzyszyła radosna, twórcza atmosfera oraz podniosły patriotyczny nastrój.

Zwieńczeniem warsztatów była wystawa prac wykonanych przez uczniów , która udekorowała hol naszej szkoły i przygotowała do radosnego świętowania.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, uśmiech i odpowiedzialne podejście do zadań.

Kochaj Polskę coraz więcej – kochaj Polskę całym sercem!

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 69
  • Odwiedzin dzisiaj: 11
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1417
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1