Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem

Dnia 11 grudnia odwiedził najmłodszych uczniów naszej szkoły Teatr Bazyl z przedstawieniem „Nowe przygody Koziołka Matołka”. Tytułowy bohater ze znanego wszystkim dzieciom komiksu Kornela Makuszyńskiego, wyruszył w niezwykłą podróż, by dotrzeć do …. Pacanowa. W trakcie swych wojaży poznał chińskiego cesarza, zaklinacza węży z Bombaju, Mohikanina o walecznym sercu, złą czarownicę, wodza afrykańskiego plemienia i wiele innych ciekawych postaci.

Koziołek Matołek przeżył emocjonujące i pouczające przygody i jak zwykle wyszedł cało z każdej opresji.

Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom, nie tylko ze względu na świetną grę aktorów, przygotowane rekwizyty, ale i wyjątkową scenografię „teatru cieni”. Widownia żywiołowo uczestniczyła w przedstawieniu, m. in. poprzez wykonanie tańca afrykańskiego plemienia, zaklinanie złej czarownicy.

 Występ aktorów dzieci nagrodziły gromkimi brawami. Wrażeń i opowieści po zakończonym spektaklu było moc.

Galeria

    

  

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 73
  • Odwiedzin dzisiaj: 20
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1426
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1