Spotkanie Misią Marysią i Kurą Adelą.

[responsivevoice_button voice=”Polish Female”]

Dnia 19 – 20 października 2022 r.  biblioteka szkolna zorganizowała cykl spotkań dla dzieci z przedszkola oraz klas pierwszych naszej szkoły z bohaterami ich ulubionych bajek: Misią Marysią oraz Kurą Adelą. Misia Marysia jest bohaterką książek dla najmłodszych autorstwa N. Berkane, które są bogate w treści bardzo przydatne w życiu codziennym.

[responsivevoice_button voice=”Polish Female”]

Poza dawaniem rozrywki uczą dziecko, jak należy postępować w życiu, jak radzić sobie z codziennymi problemami. Kura Adela to bohaterka książek J. Krzyżanek opowiadających o jej fascynujących i przezabawnych przygodach. Spotkania połączone były z głośnym czytaniem książek o Misi Marysi. Towarzyszyły im chwile pełne dobrej zabawy  połączone ze wspólnym śpiewem. W trakcie spotkań nie zabrakło przybijania piątki, przytulania oraz wspólnych zdjęć z Misią Marysią i Kurą Adelą.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1