„ Primus inter pares”

image003W tym roku po raz pierwszy w Zespole Szkół im. Jana Pawła II zostały przyznane tytuły „ Primus inter pares” ( Pierwszy wśród równych sobie). Tytuł jest najwyższym wyróżnieniem w naszej szkole. Tytuł „Primus inter pares” ma za zadanie promować wybitne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, artystycznych
i sportowych, naukę, pracę w samorządzie uczniowskim, wolontariat, działalność charytatywną, postawę etyczno-moralną. Tytuł umożliwia wyróżnienie najwybitniejszych uczniów spośród wzorowych uczniów SP i PG, którzy osiągają sukcesy w konkursach, nauce i pracują na rzecz środowiska szkolnego.

Na uroczystej akademii kończącej rok szkolny uczniowie przed całą społecznością szkolną, a także w obecności swoich rodziców, odebrali z rąk Dyrektora  Zespołu Szkół listy gratulacyjne i otrzymali tytuł „ Primus inter pares”.

Tytuł „ Primus inter pares”2015r. otrzymali:

 • Szkoła Podstawowa
 1. Patrycja Chorzępa klasa IVa (śr. 5,18)
 2. Agnieszka Kwolek klasa IVb (śr. 5,64)
 3. Magdalena Pustkowska klasa Va (śr. 5,55)
 4. Oliwia Hudela klasa VB (śr. 5.00)
 5. Natalia Maruszak klasa Vc (śr. 5,45)
 6. Karolina Bandura klasa VIa (śr. 5,27)
 7. Dawid Bolka klasa VIb (śr. 5,45)
 • Publiczne Gimnazjum
 1. Aleksandra Okoń klasa IA (śr. 5,38)
 2. Gabriela Kraska klasa IB (śr. 5,53)
 3. Katarzyna Kraska klasa IIA (śr. 5,53)
 4. Kamil Czerwonka klasa IIB (śr. 4,93)
 5. Jagoda Kielb klasa IIC (śr. 5,07)
 6. Karolina Pasierb klasa IIIA (śr. 5,79)
 7. Gabriela Kiełb klasa IIIB (śr. 5,50)

Serdecznie wszystkim gratulujemy i wierzymy głęboka, że otrzymany przez Was tytuł i Wasza postawa, będzie inspiracją i impulsem dla wszystkich innych uczniów naszego Zespołu Szkół. Bardzo serdecznie również dziękujemy rodzicom, że znaleźli możliwość i tak licznie przybyli na uroczystą akademię i mogli być obecni
w tak ważnym dla ich dzieci momencie.

Z wyrazami uznania i najlepszymi życzeniami Dyrekcja, Wychowawcy i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.

Galeria

image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
 • Użytkownicy online: 0
 • Odwiedzin dzisiaj: 56
 • Odwiedzin wczoraj: 89
 • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1