Primus Inter Pares i Puchar Dyrektora Szkoły w roku szkolnym 2022/2023

22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie tytułu i odznaki Primus Inter Pares oraz Pucharu Dyrektora Szkoły. Bieżący rok szkolny był pełen wyzwań, możliwości, szans na rozwój oraz uczciwą rywalizację. Bardzo miło było spotkać się w swoim gronie oraz podziękować za wspólne działania w mijającym roku. Na uroczystości obecni byli pan Ireneusz Koziarz, pani Wicedyrektor Beata Kraska, grono pedagogiczne oraz przedstawiciele rodziców. Uroczystość rozpoczął pan Dyrektor, który życzył wszystkim uczniom udanych wakacji oraz pożegnał ósmoklasistów. Część artystyczną przygotowały klasy 7 pod kierunkiem pani Agnieszki Dudzik. Punkt kulminacyjny uroczystości to wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły. Puchar otrzymała klasa VI c wraz z  wychowawczynią panią Barbarą Kapuścińską. Pan Dyrektor wręczył również tytuły i odznaki „Primus Inter Pares”. Tegorocznymi zwycięzcami zostali: Emilia Dacko z 4a,  Zofia Dec z 5a, Anna Walicka z 6c, Magdalena Koch z 7a oraz Gabriela Kraska z 8a. Podczas  uroczystości wręczono również podziękowania dla pocztu sztandarowego, RSU, dyplomy za 100 procentową i nagrody za osiągnięcia sportowe oraz z języka niemieckiego za udział w projekcie. Przygotowaniem dekoracji oraz oprawą uroczystości zajął się Zespół promocyjno-motywacyjny na czele z panią  Małgorzatą Kwolek.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1