Dzień pustej klasy

16 czerwca obchodzono w całej Polsce Dzień Pustej Klasy. Organizatorem Dnia Pustej Klasy jest Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”. Stowarzyszenie od 25 lat zajmuje się szeroko rozumianą edukacją ekologiczną, przyrodniczą, globalną i obywatelską. Ich misją jest stałe zwiększanie stopnia świadomości ekologicznej społeczeństwa poprzez aktywną edukację ekologiczną. Uczniowie naszej szkoły również skorzystali z zaproszenia do lekcji na świeżym powietrzu.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury udało się uczyć i bawić na zewnątrz. Uczniowie grali w edukacyjne gry i quizy, bawili się w zabawy integracyjne, czytali książki i  czasopisma. Np. klasa VI c  razem ze swoim nauczycielem prowadziła zabawy z chustą animacyjną  oraz skakała na max – skakance,  gdzie ćwiczono zwinność, integrację, współpracę oraz refleks. Uczniowie klasy IV c spędzili czas na integracji klasowej, zaś uczniowie klasy 7b uczyli się na zewnątrz języka angielskiego.         

                                                                                                    

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 65
  • Odwiedzin dzisiaj: 161
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1936
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1