Powiatowe zawody w szachach drużynowych

DSC05532   W dniach 27 i 28 października 2014r. odbyły się w naszej szkole zawody powiatowe w szachach drużynowych. Uczestniczyły w nich szkoły podstawowe i gimnazja z Górna, Głogowa Małopolskiego, Boguchwały, Nienadówki, Trzebuski, Straszydla i oczywiście reprezentanci naszej szkoły.

W kategorii szkół podstawowych zespół w składzie: Krystian Chorzępa, Marcin Łuszczki, Michał Nizioł i Martyna Chorzępa zremisował w dwóch pojedynkach i niestety przegrywając trzy kolejne zajął 6 lokatę w powiecie rzeszowskim.

Dzień później w rywalizacji gimnazjów drużyna w składzie: Szymon Koziarz, Mateusz Niewierowski, Jakub Koziarz i Sylwia Rychel wygrywając trzy pojedynki i przegrywając jeden zajęła 2 miejsce w powiecie uzyskując awans do dalszych rozgrywek.

Zawody rejonowe odbędą się 13 listopada 2014 w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku – życzymy powodzenia !

Łukasz Marecki

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 173
  • Odwiedzin dzisiaj: 107
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1761
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1