Poszukiwacze Zapomnianych Smaków

napis_rs_2015                         Logo-PAFW                 Logo_PFDiM

 Rada Rodziców naszej szkoły tworząca grupę nieformalną „ Grupa RR w Sokołowie Młp” wraz z partnerem Stowarzyszeniem „Aktywni Razem” z Wólki Sokołowskiej,  informuje że z dniem 01.02.2016 rozpoczyna realizację projektu „Poszukiwacze zapomnianych smaków” współfinansowanego z środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach konkursu grantowego „Równać Szanse”

Projektem objęte zostanie 21 osób w wieku 13-15 lat które poprzez wspólne działania takie jak znalezienie w najbliższym otoczeniu najstarszych lokalnych przepisów, gotowanie potraw oraz wydanie i promocja własnej książki kucharskiej poszerzy swoje zainteresowania jak i pozna lokalną historię oraz nabędzie umiejętności pracy w grupie.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1