Pływackie Mistrzostwa Proswim

Aż 180 uczestników  w wieku 5-18 lat wzięło udział w Pływackich Mistrzostwach Proswim, które odbyły się 13.04.2019 na obiektach Krytej Pływalni w Sokołowie Młp. Oprócz mieszkańców z całej naszej gminy w rywalizacji uczestniczyli zawodnicy UKS Trójki Puławy, Adamo Team Rzeszów, a także niezrzeszeni pływacy z Mielca, Trzebowniska i Leżajska. W zawodach bardzo licznie wzięli udział uczniowie naszej szkoły reprezentujący zarówno naszą Sekcje Pływacką  Mors jak również Szkołę Pływania Proswim. Wysoki poziom umiejętności pływackich uczestników wzbudził wiele emocji zarówno u dzieci jak również pośród kibiców, którzy szczelnie wypełnili trybuny obiektu. Uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki od organizatorów, a najlepsi zostali udekorowani pięknymi medalami przez  wiceburmistrza  Pana Grzegorza Kwietnia i dyrektora Krytej Pływalni Pana Romana Kochańskiego. Gratulujemy uczestnikom i serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Sportowemu Proswim za zaproszenie i możliwość udziału w tych profesjonalnie przygotowanych zawodach. Szczegółowe wyniki : http://www.proswim.org.pl/images/wyniki_IPMP2019.pdf

Galeria

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 111
  • Odwiedzin dzisiaj: 288
  • Odwiedzin wczoraj: 254
  • Ostatni tydzień: 1851
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1