PEREGRYNACJA RELIKWII ŚW. JANA PAWŁA II

4 – 6 lutego w naszej parafii przebywały relikwie św. Jana Pawła II. To bardzo ważne wydarzenie dla całej wspólnoty, a także szkoły, która nosi imię Papieża.

Po przywitaniu peregrynujących po naszej diecezji relikwii rozpoczęły się modlitwy i uroczysta Msza Święta, podczas której wystawiony został sztandar naszej szkoły. Przez kolejne dni można było wypraszać łaski za pośrednictwem Świętego.

Uczniowie klas siódmych i ósmych nawiedzili kościół w piątek. Ks. Wojciech przypomniał życiorys największego Polaka, opowiadał też o cudach, jakie miały miejsce za Jego przyczyną. Każdy miał również możliwość nabożnego ucałowania relikwii – I stopnia – kropli krwi.

Niech Święty Jan Paweł II wyprasza łaski dla nas, naszych rodzin i szkoły, niech też będzie wzorem i przykładem do naśladowania.

Święty Janie Pawle II módl się za nami.

Galeria

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1