Nasi uczniowie na konkursie recytatorskim w Kamieniu

30 maja 2017 r. w Gimnazjum w Kamieniu odbył się konkurs recytatorski poświęcony strofom naszych noblistów: Wisławy image002Szymborskiej i Czesława Miłosza. Wzięli nim udział również uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Okoń i Filip Rząsa. Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować wybrany utwór noblisty. Poza tym mogli wysłuchać krótkiego wykładu prof. Kazimierza Ożoga, który przybliżał sylwetki poetów. W konkursie tym Aleksandra Okoń zdobyła III miejsce. Warto też dodać, że szczególną pochwałę od organizatorów otrzymał Filip, który był jedynym chłopcem biorącym udział w artystycznych zmaganiach. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne książki – albumy.

Gratulujemy uczestnikom

Barbara Dobrzańska

Galeria

image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1