Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disneya.  

6 listopada w naszej szkole obchodziliśmy najsympatyczniejsze święto – Międzynarodowy Dzień postaci z Bajki. Bajki, baśnie oraz fantastyczne opowieści pełne są przygód wymyślonych bohaterów, którzy walczą ze złem i pokonują wiele trudności. Postacie z bajek nieraz stają się bliskimi przyjaciółmi dzieci i przez wiele lat towarzyszą kolejnym pokoleniom. To anonimowi bohaterowie uczą i pomagają w przezwyciężaniu przez młodzież wielu barier. Kolorowe postacie polskich i zagranicznych bajek kochane są zarówno przez dzieci jak i dorosłych. W związku z tym świętem, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, naszą szkołę tego dnia opanowały bajkowe postacie. Widzieliśmy wiedźmy, wróżki, księżniczki, Czerwonego Kapturka, wilka i wiele innych bohaterów z literatury dziecięcej.  

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1