Lider Samorządu Uczniowskiego

dyplomNiezmiernie miło nam poinformować, iż Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół im. Jana Pawła II swoimi działaniami zapracował na tytuł „Lidera Samorządu Uczniowskiego” w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Konkurs, trwający od października 2014 roku,  polegał na zrealizowaniu i udokumentowaniu m.in. działań takich jak:

 

  1. Przygotowanie i przeprowadzenie konkursu na najbardziej lubianego nauczyciela.
  2. Przeprowadzenie licznych ankiet wśród społeczności szkolnej.
  3. Przygotowanie i przeprowadzenie debat poświęconych profilaktyce uzależnień oraz zjawisku przemocy w szkole.
  4. Przeprowadzenie akcji charytatywnej w dowolnej formie.
  5. Przygotowanie Dnia Talentu.
  6. Zorganizowanie w ramach ogólnoszkolnego dnia sportu międzyklasowych rozgrywek sportowych, w kilku wybranych dyscyplinach.
  7. Zgłaszanie swoich przedstawicieli do udziału w kursie „Lider samorządu uczniowskiego”.

Samorząd uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Tworzą go wszyscy uczniowie i wszyscy posiadają prawo do działania nie tylko w szkole ale również w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej. Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu RSU, na przewodniczącego klasy czy po prostu macie ciekawe pomysły na działanie w szkole lub poza nią. Samorząd uczniowski jest po to, by umożliwić wszystkim uczniom korzystanie z tego prawa.  Wszystkim, którzy dołożyli nawet niewielką cegiełkę do naszego wspólnego sukcesu serdecznie dziękujemy  i zachęcamy do współpracy w nowym roku szkolnym.

Gratulujemy!!!

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1