Innowacja English Special Days

W roku szkolnym 2022/2023 została przeprowadzona innowacja pedagogiczna pt. English Special Days. Jest to projekt mający na celu budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzanie na zajęciach języka angielskiego scenariuszy zajęć „dni nietypowych”. Nauczyciele biorący udział w projekcie mieli za zadanie przeprowadzić minimum 8 zajęć z wykorzystaniem dowolnego „dnia nietypowego”.

Cele projektu: budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzanie na zajęciach języka angielskiego scenariuszy zajęć dni nietypowych; poszerzanie słownictwa czynnego u dzieci; stworzenie przez nauczycieli bazy dydaktycznej przyjaznej dzieciom; pogłębianie wiedzy o otaczającym świecie poprzez prezentowanie „dnia nietypowego”. W  naszej szkole w projekcie wzięli udział uczniowie klasy 3a i 3b. Projekt został zrealizowany jako innowacja. Przeprowadzono zajęcia z następującymi „dniami nietypowymi”:

 1. Dot day
 2. Independence Day
 3. London  Day
 4. St Patrick’s Day
 5. Egg Hunting Day
 6. English Day
 7. Earth Day
 8. Summer  Day

Miło dodać, że Zespół Szkół im. Jana Pawła II otrzymał certyfikat za udział w projekcie. Wierzymy, że takie zajęcia zachęcą uczniów do nauki oraz przyczynią się do wzrastającego zainteresowania językiem angielskim.

Anna Szot-Dec

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
 • Użytkownicy online: 40
 • Odwiedzin dzisiaj: 91
 • Odwiedzin wczoraj: 311
 • Ostatni tydzień: 1539
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1