II miejsce w Konkursie Wojewódzkim pt. ,,Policjant na straży praw człowieka”

„Policjant na straży praw człowieka”, to temat konkursu plastycznego, który został zorganizowany po raz drugi, dla dzieci szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi oraz placówek specjalistycznych z województwa podkarpackiego. Współorganizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Jury konkursowe wybrało 6 najlepszych spośród 110 nadesłanych prac, przyznano również 2 wyróżnienia.

Podobnie jak w roku ubiegłym, jednym z celów jakie postawili sobie organizatorzy konkursu była edukacja i popularyzowanie wiedzy wśród uczniów na temat praw i wolności człowieka, a także pracy policjantów w tym zakresie. Przedsięwzięcie to jest jednym z elementów projektu „Mała Sztuka – Wielkie Sprawy”, realizowanego przez Niepubliczne Przedszkole „Niezapominajka” w Rzeszowie.

Dnia 7 grudnia 2018r. uczennica naszej szkoły Magdalena Koch wraz z mama uczestniczyła w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie w Finale Konkursu Wojewódzkiego pt. ,,Policjant na straży praw człowieka”.

Magdalena Koch, uczennica klasy 3a, wykonała wspaniałą prace  na kółku plastycznym  pod okiem p. Małgorzaty Kwolek, za którą otrzymała II miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych pomysłów twórczych oraz  wielu nagród i wyróżnień.

Małgorzata Kwolek

Galeria

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1