„I  TY  MOŻESZ  ZOSTAĆ RYCERZEM  NIEPOKALANEJ!”

Dnia  14 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „I Ty możesz zostać Rycerzem Niepokalanej i zdobywać cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną” zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Rzeszowie .

Konkurs polegał na wykonaniu plakatu zachęcającego do oddania czci Maryi, uwrażliwienia dzieci na duchowe piękno serca każdego człowieka.

Uczennica naszej szkoły – Magdalena Różańska z klasy I „c”– zdobyła w tym konkursie I miejsce w kategorii klas I – III.

Po zakończonej ceremonii rozdania nagród zaproszeni goście, laureaci Konkursu oraz ich opiekunowie, zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Organizatorów oraz obejrzeli wystawę pokonkursową.  Gratulujemy Laureatce i życzymy Jej kolejnych sukcesów.

Anna Koziarz

Galeria

  

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 160
  • Odwiedzin dzisiaj: 63
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1717
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1