Gramy w unihokeja!

image003Tradycyjnie w październiku w naszym Zespole Szkół odbyły się gminne rozgrywki w unihokeju. Rywalizację rozpoczęły 10.X.2015r, dziewczęta w kategorii gimnazjum. W turnieju udział wzięło pięć szkół. Mecze rozgrywaliśmy systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna w składzie: Paulina Dudek (bramkarz), Gabriela Pietrońska, Natalia Partyka, Paulina Osiniak i Zuzanna Rzeszutek wygrała dwa spotkania z Nienadówka nr 1 i Trzebuską (obydwa mecze 1:0), zremisowała z Trzebosią (0:0) i uległa Nienadówce nr 2 (1:2), która wygrała cały turniej. Mając identyczny stosunek punktów i bramek jak gimnazjum z Trzebosi do wyłonienia drugiego miejsca konieczne było rozegranie rzutów karnych między tymi drużynami. Po dramatycznych 9 seriach rzutów karnych przegrywamy i tym samym zajmujemy trzecie miejsce w całym turnieju. Pocieszeniem jest fakt że dało nam to awans do zawodów powiatowych , które odbędą się 18.XI.2015 w Kamieniu.

Tydzień później 17.X.2015r  odbyła się gimnazjada chłopców. Nasza drużyna w składzie: Bartłomiej Boguń (bramkarz), Konrad Białek, Krzysztof Jakubiec, Jacek Małek, Michał Rak, Jakub Węglowski, Sebastian Olszowy, Zbigniew Pokrzywa po dwóch zwycięstwach z Trzebosią i Wólką Niedźwiedzką (2:0 i 1:0) i jednej porażce z Nienadówką nr 1 (1:2) uplasowała się na drugiej pozycji w turnieju i również awansowała do zawodów powiatowych.

W dniu 24.X.2015r. Odbyły się gminne mistrzostwa w kategorii szkół podstawowych.

W turnieju chłopców wzieły udział trzy drużyny chłopców. Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Ziemniak Jakub, Hubert Sudoł (bramkarze),Kapuściński Patryk, Dominik Magnucki, Rafał Rembisz i Arkadiusz Tabaka. Niestety młodsi uczniowie naszej szkoły nie poszli w ślady starszych kolegów ulegając rówieśnikom z Nienadówki nr 1 i nr 2 (obydwa mecze 0:3) i nie uzyskali awansu do zawodów powiatowych. Do turnieju dziewcząt zgłoszona została jedynie drużyna dziewcząt z Sokołowa Młp, dlatego swoją rywalizację rozpocznie od szczebla powiatu (23.XI.2015 Kamień).

Łukasz Marecki

Galeria

image002 image004 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1