Gminne Biegi Przełajowe pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołowa Młp.

Na obiektach Zespołu Szkół w Trzebusce odbyły się w poniedziałek 26.10.2015 roku Gminne Biegi Przełajowe pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołowa Młp. w ramach współzawodnictwa Gmin Wiejskich. Dziewczęta miały do przebiegnięcia jedną pętlę – około 800 m., natomiast chłopcy dwie pętle – około 1600 m. Do finału wojewódzkiego zakwalifikowało się trzech chłopców reprezentujących naszą szkołę: Szczepan Chorzępa  i Jakub Niemiec z klasy IIIC PG, oraz Jakub Sondej z klasy IIIB PG. Pozostali uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w zawodach: Dominika Jaskuła, Alicja Puzio, Marta Puzio, Kamil Czerwonka, Konrad Białek, Bartłomiej Boguń, Jacek Małek, Andrzej Rumak, Radosław Pietroński.

 Sebastian Walicki

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1