Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 20 kwietnia 2023 roku odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, zorganizowany przez pana Andrzeja Ożoga, Burmistrza Gminy  i Miasta  Sokołów Małopolski. Turniej odbywał się drużynowo  w dwóch kategoriach wiekowych. Łącznie wzięło w nim udział  42 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej składał się z części teoretycznej oraz dwóch części praktycznych: jazdy rowerem po miasteczku rowerowym i torze sprawnościowym.

Zespół Szkół im. Jana Pawła II  był reprezentowany przez drużyny w składzie: Kinga Szot, Anna Walicka, Dominik Drozd, Hubert Korzenny oraz  Bartłomiej Piszcz, Kacper Zegar i  Dawid Matuła.  Obie drużyny zdobyły IV miejsca.  

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 0
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 502
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1