EASTER EGG HUNT

Z okazji Świąt Wielkanocnych w naszej szkole zorganizowano Easter Egg Hunt. Było to wydarzenie ogólnopolskie, związane z kulturą krajów anglojęzycznych.  Odbyło się ono po raz pierwszy w tym roku.  Wydarzenie kierowane było dla uczniów klas 2 i 3. Uczniowie musieli rozwiązywać zadania w  języku angielskim, odgadywać hasła, uzupełniać krzyżówki i aktywnie angażować się w  proponowane zadania. A nade wszystko,  mieli niebywałą okazję do nauczenia się słówek związanych z Wielkanocą poprzez świetną zabawę. Wspólne działania przyczyniły się także do poznania kultury krajów anglojęzycznych. Lekcje kulturowe w ramach akcji Easter Egg Hunt koordynowały p. A. Wit oraz p. A. Szot-Dec. Wierzymy, że nasze zajęcia przyczynią się do zwiększenia zainteresowania językiem angielskim.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1