Sukcesy naszych młodych Artystów

7 marca 2023 roku uczennice naszej Szkoły Hanna Dec klasa 3b i Zofia Dec klasa 5a odebrały nagrody w Powiatowym Konkursie  Plastycznym pod hasłem ,,Znani i nieznani – miejsca upamiętnienia Polaków w Rzeszowie”. Do konkursu zgłosiliśmy 9 prac. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa
nr 1 im. Adama Mickiewicza w Rzeszowie. Na konkurs wpłynęło 335 prac z 35 szkół
i placówek.

26 marca 2023r. ogłoszono wyniki  X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  o Mikołaju Koperniku pod hasłem „Tam, gdzie żył i pracował – miasta Mikołaja Kopernika”. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej.  Prac do konkursu napłynęło 658. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczestników.

Uczennica z nasze szkoły, z klasy 6b – Paulina Cisowska otrzymała w tym konkursie Wyróżnienie.

13 kwietnia 2023 roku uczennica Hanna Dec klasa 3b odebrała I nagrodę w XXIII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Podkarpacka Tęcza” pod hasłem „Bajkowe Podkarpacia”. Do konkursu zgłosiliśmy 13 prac. Konkurs zorganizował Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Dynowie.
Obowiązujący format pracy to A3, technika dowolna. Praca była ilustracją do bajki Ignacego Krasickiego. Do konkursu ogólnie zgłoszono 287 prac I grupie wiekowejszkoła podstawowa (kl. I – IV); a w II grupie wiekowejszkoła podstawowa (kl. V – VIII) 160 prac.

Osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Gorące podziękowania składamy Rodzicom Hani i Zosi Dec, za obecność na galach wręczania nagród.

Dziękujemy także za udział w konkursie wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Małgorzata Kwolek

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 506
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1