EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Dnia 26 września 2021 roku Zespół Szkół im.Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim włączył się w obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych.

To doskonała okazja do promowania różnorodności kulturowej i językowej Europy jako bogactwa,które należy rozwijać i pielęgnować ale także do propagowania  nauki języków obcych,w szczególności języka angielskiego i niemieckiego których na co dzień uczą się uczniowie naszej szkoły.

 Dzień Języków Obcych zorganizowały p.Anna Szot-Dec oraz p.Bernadeta Uchman.

Na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego uczniowie rozwiązywali m.in. zadania na platformie wordwall,  uczyli się przydatnych wyrażeń w tłumaczeniu na język angielski i niemiecki, oglądali prezentacje kulturowe a uczniowie klasy siódmej ,którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z językiem niemieckim mogli posłuchać jak ten język brzmi w porównaniu do innych języków.

Uczniowie przygotowali również mnóstwo pięknych plakatów, które przez 2 tygodnie ubogacały hol naszej szkoły.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę i czynny udział w tym językowym przedsięwzięciu.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1