„Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze”.

Noc z 29 na 30 listopada to czas niezwykły. Chwila magii, wróżb, zabawy… Wieczór w przeddzień imienin Andrzeja jest naznaczony atmosferą tajemniczości i zachęca do zaglądania w przyszłość. Dziś to głównie pretekst do zabawy i takiej zabawy nie mogło zabraknąć również u nas.

30 listopada w naszej szkole o godzinie 16:00 rozpoczęła się dyskoteka andrzejkowa. Przebojowa muzyka, jak zwykle dobrana była znakomicie. Mieszała się ona z radosnymi głosami uczniów, którzy od rana nie mogli doczekać się zabawy. Parkiet szybko zapełnił się tańczącymi, a tańce były różne.  A jeśli komuś brakło sił, to mógł kupić coś słodkiego w szkolnym sklepiku. Wszyscy bawili się doskonale i  byli bardzo zadowoleni. Uczestnicy dyskoteki już myślą o następnej imprezie.

Samorząd uczniowski, który aktywnie brał udział w organizacji całej dyskoteki i zabawianiu młodzieży spisał się na medal.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz szanownej dyrekcji, którzy poświęcili swój czas na opiekę nad młodzieżą podczas zabawy. Wielkie podziękowania należą się również Panu Krzysztofowi Różańskiemu, który zorganizował dla Nas sprzęt muzyczny i oświetlenie.

Opiekunowie RSU.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1