Warsztaty z tworzenia świec.

W  naszej szkole w dniach od 27 do 29 listopada odbyły się WARSZTATY Z TWORZENIA ŚWIEC prowadzone przez P. Natalię N. W warsztatach uczestniczyły klasy 1-4.
Podczas  warsztatów świecowych dzieci samodzielnie tworzyły od podstaw swoją niepowtarzalną świecę w specjalnych szklanych pojemnikach. Zajęcia polegały na ułożeniu warstw piasku, dodatków, knota i zalania żelem parafinowym. Następnie pakowaniu świec po 10 minutach od zalania.​

Każdy uczestnik zapakował  swoją świecę w dekoracyjną torebkę i ozdobił ciekawymi dodatkami -zioła, owoce, warzywa, przyprawy, suszone kwiaty, miód. Na koniec dzieci dodatkowo otrzymały imienne, kolorowe dyplomy i kolorowanki.

Zapraszamy na fotorelację
Anna Bieńko

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1