DZIEŃ BABCI W KLASIE III a

121.01.2015r. w Dzień Babci w naszej szkole odbyła się uroczystość, na którą zostały zaproszone babcie uczniów kl. III a. Babcie zgromadziły się na małej sali gimnastycznej, gdzie obejrzały program „Kochana Babciu !”. Na początku została przedstawiona baśń pt. „Śpiąca królewna”, a następnie wnuki zaprezentowały piosenki, tańce i wiersze. Wyraziły w nich babciom swoją miłość, wdzięczność  i szacunek. Babcie były dumne ze swoich wnuków i podziękowały za występ gromkimi brawami. Na zakończenie wnuki wręczyły swoim kochanym babciom własnoręcznie wykonane laurki i złożyły życzenia.  Babcie miały też okazję zobaczyć własny portret na wystawce „Portret mojej babci”.  Po części artystycznej babcie przeszły na stołówkę. Tam został przygotowany słodki poczęstunek. Był to bardzo miły wieczór, pełen wzruszeń, serdeczności, radości i uśmiechu.
Podziękowania za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości składam rodzicom uczniów oraz pani Małgorzacie Kwolek za wykonanie pięknej dekoracji.

H. Węglowska

Galeria

2 3 4 5 6

7 8 9 10

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1