,,Czytanie na Polanie’’.
Przedszkolaki wzięły udział w międzynarodowej akcji „Czytanie na Polanie”. Jej celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci oraz zachęcanie do spędzania czasu z książką na świeżym powietrzu. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci z grup 3-latków i 6-latków. Przedszkolaki wspólnie słuchały ciekawych opowiadań czytanych na placu zabaw oraz w parku. Kontakt z przyrodą sprzyjał rozwojowi wyobraźni, relaksowi oraz budowaniu pozytywnych skojarzeń z czytaniem. Nie zabrakło również rozmów o ulubionych książkach i wymiany czytelniczych doświadczeń. Dziękujemy pani Eli za włączenie się do akcji.
Dorota Bałamut
Katarzyna Zdeb












































