Choinka w naszej szkole!!

image00517 stycznia odbyła się w naszej szkole „choinka”. Zabawa taneczna dla uczniów cieszyła się dużą popularnością. Impreza została zorganizowana we współpracy Rady Rodziców, nauczycieli Zespołu Szkół oraz Rady Samorządu Uczniowskiego. Najpierw bawili się młodsi uczniowie, potem starsze klasy szkoły podstawowej oraz gimnazjum.  Młodsi tańczyli i bawili się razem z zespołem Yamaha. Starsi zaś do rytmów proponowanych przez DJ’a. Dziękujemy Radzie Rodziców za pyszne cukierki oraz za udostępnienie świateł i laserów, które uświetniły naszą zabawę. Rodzicom dziękujemy za opiekę. Natomiast p. M. Kwolek za dekorację i przygotowanie sali. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Galeria

image004 image003 image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 61
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 563
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1