Choinka szkolna

Tradycyjnie pod koniec I semestru, kiedy uczniowie mają już wystawione oceny  z poszczególnych przedmiotów w naszej szkole odbywa się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez w szkole – Choinka . W tym roku zabawę noworoczną rozpoczęły uczniowie z klas I-III z zespołem YAMAHA. Już od godziny dziewiątej na parkiecie szalała najmłodsza część szkolnej społeczności  przebrana za różne postacie ze świata baśni oraz filmu.

Druga część choinkowej zabawy należała do uczniów z klas IV – VIII. Od godziny 16 młodzież mogła popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi przy dźwiękach hitów z list przebojów. W przygotowanie i uatrakcyjnienie tegorocznej zabawy włączyli się również rodzice naszych uczniów. Dla swoich pociech przygotowali pyszne poczęstunki.

Serdeczne podziękowania chcielibyśmy złożyć Pani Agacie Dec, dyrektor MGOSiR w Sokołowie Małopolskim za użyczenie sprzętu oraz Panu Krzysztofowi Różańskiemu za pomoc w ustawieniu nagłośnienia. Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Radzie Rodziców, Opiekunom RSU i każdemu, kto przyczynił się do  zorganizowania tegorocznej zabawy. Wspomnienia tych miłych chwil z pewnością na długo zagoszczą w naszej pamięci.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1