Dzień spodni dresowych.

22 stycznia 2024 r.  w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Spodni Dresowych (International Sweatpants Day), przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Do zabawy włączyć mogli się wszyscy zarówno uczniowie, nauczyciele jak i obsługa szkoły.

Dzień ten obchodzony jest od 2009r. Celem tej akcji było uświadomienie sobie, że noszeni spodni dresowych na co dzień wcale nie musi być dziwne i krępujące. Spodnie dresowe to symbol wygody, zachęta dla każdego z nas by znaleźć chwilę dla siebie, by odpocząć od stresującego i pośpiesznego życia, natłoku zadań i obowiązków.

Każdy uczeń w naszej szkole, który w tym dniu miał na sobie spodnie dresowe mógł odpocząć od niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi ustnych.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1