Cała Polska czyta dzieciom – czytamy i my!

zdjęcie 3Kwiecień możemy nazwać miesiącem książki, w tym miesiącu bowiem obchodzimy dwa święta z nią związane. 2 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, 23 kwietnia to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.
W związku z tymi świętami klasa VI b wraz z wychowawcą włączyła się w akcję ,,Cała Polska czyta dzieciom“. 21 kwietnia 2015 r. poszliśmy do dwóch grup naszej szkolnej zerówki, żeby czytać dzieciom wiersze i baśnie. Uczniowie wybrali utwory J. Brzechwy, J.Tuwima i D.Gellner. Mali słuchacze mieli za zadanie nie tylko wysłuchać, ale i streścić to, co usłyszeli. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze sobie z tym poradzili.

Czytanie dzieciom ma same zalety. Wspomaga ich wszechstronny rozwój – psychiczny, umysłowy, społeczny i moralny. Dlatego – czytajmy najmłodszym nie tylko od święta i czytajmy też sami!

Galeria

zdjęcie 4 zdjęcie 1 zdjęcie 2

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 174
  • Odwiedzin dzisiaj: 115
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1769
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1