,,Anioły” – podsumowanie i sukcesy. 

 image0029 grudnia 2016r. uczniowie naszej Szkoły wraz z opiekunem wzięli udział w uroczystym finisażu wystawy pokonkursowej XV Powiatowych Warsztatów Rzeźbiarskich im. Leszka Walickiego „GLINOLEPY 2016” pt. „ANIOŁY”, organizowanych pod patronatem Starosty Rzeszowskiego. Warsztaty te wpisały się w tradycję artystyczną naszego miasta i nawiązują do tradycji garncarskich Sokołowa Małopolskiego. Warsztaty zorganizował Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Młp. przy współpracy Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej.

Prace wykonane na warsztatach 24 września 2016r. oceniono w dwóch kategoriach wiekowych: 10-12 lat i 13-15 lat. Przedmiotem prac konkursowych były pełne rzeźby aniołów. Młodzi artyści wywiązali się z tego zadania wzorowo, czego dowodem są piękne prace oraz nagrody i wyróżnienia.

Nagrody zdobyły:

Agnieszka Kwolek uczennica klasy VIb

Zuzanna Wawrzaszek uczennica klasy VI b

Martyna Chorzępa uczennica klasy IC/PG

Anna Czerwonka uczennica klasy IIA/PG

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Hajder uczennica klasy VI b

Dawid Bolka uczeń klasy IIB/PG

 

Komisja na uroczystym podsumowaniu konkursu  stwierdziła, że są to ćwiczenia rzeźbiarskie, w których młodzi uczestnicy bezpośrednio, poprzez dotyk, kształtują formę

w glinie. Na uwagę zasługuje tu wykorzystanie faktury oraz różnych niecodziennych ujęć postaci anioła, co jest dowodem kreatywności i pomysłowości młodych twórców.

Komisja podziękowała wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w Warsztatach Rzeźbiarskich. Pogratulowała nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom. Życząc dalszej wytrwałości, dziecięcej pasji i swobody tworzenia.

 Małgorzata Kwolek

Galeria

image007 image006 image005

image004 image003 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 178
  • Odwiedzin dzisiaj: 125
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1779
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1