Z wizytą w teatrze

 Dnia 12 marca uczniowie klas I „b” i I „c” obejrzeli spektakl pt. „Wystarczy być” w Teatrze „Maska” w Rzeszowie. Opowiadał on o przyjaźni i jej roli w życiu człowieka,  a także o sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość.  Bohaterowie  (wiewiórka, mrówka, słoń, osa) próbowali zmierzyć się ze swoimi pragnieniami i dowiedzieć się, co w ich życiu jest najważniejsze i co daje im radość.  Historia leśnych przyjaciół pokazana była  w zabawny, lekko filozoficzny sposób.

Uczniów klas pierwszych urzekło przedstawienie, które w atrakcyjny sposób łączyło żywy plan aktorski z animacją lalek i grą aktora w masce. Dzieci były zachwycone również grą świateł, nagle zmieniająca się scenografią, piosenkami, efektami świetlnymi i dźwiękowymi.

Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach, o czym świadczyły uśmiechy i liczne rozmowy po zakończonym przedstawieniu.

Uczniowie klasy I „c” wzięli udział w konkursie plastycznym poprzedzającym premierę spektaklu „Wystarczy być”. Prace Antosia Rzeszutka i Krystiana Ożoga mogliśmy oglądać na pokonkursowej wystawie.

Anna Koziarz

Galeria

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 67
  • Odwiedzin dzisiaj: 173
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1948
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1