Zmagania sportowe w nowym roku szkolnym rozpoczęte.

Stadion Resovii w Rzeszowie w dniach 20 i 21 września gościł lekkoatletów z powiatu rzeszowskiego.
W pierwszym dniu zmagań odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Nasza szkoła była reprezentowana przez Annę Walicką, Patryka Pałuckiego, Kamila Łapińskiego, Marcina Bębna, Krystiana Rzeszutka, Konrada Matułę, Gabriela Warzochę i  Kacpra Mikę. Młodzież osiągnęła wartościowe wyniki w swoich startach, a na wyróżnienie zasługuje Anna Walicka, która zdobyła złoty medal w biegu na 300m., oraz Kamil Łapiński zdobywca srebrnego medalu w biegu na 100 m. Uczestnicy zawodów przygotowani zostali przez nauczycieli wychowania fizycznego Sebastiana Walickiego i Łukasza Mareckiego.

Drugi dzień zawodów lekkoatletycznych, to Sprawdzenie swoich umiejętności w Powiatowych Igrzyskach Dzieci. Również na tych zawodach nasza drużyna osiągnęła bardzo dobre wyniki. Najlepiej wypadli Karol Ryglewicz, który zajął I miejsce w biegu na 60 m. i Bartosz Nowak zajmując III miejsce w rzucie piłeczką palantową. Skład naszej szkoły wyglądał następująco: Julia Bakaj, Andzelika Wojnar, Zofia Dec, Karol Ryglewicz, Kacper Rzeszutek, Bartosz Nowak, Nikodem Ożóg, Mateusz Chorzępa, Paweł Płoszaj i Tomasz Gumieniak.

Awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Stalowej Woli uzyskali złoci medaliści: Anna Walicka i Karol Ryglewicz.

Zawodników przygotowywali do rywalizacji Sebastian Walicki, Łukasz Marecki i Bogusław Rybak.

Opiekun: Sebastian Walicki.

Pages: 1 2

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 189
  • Odwiedzin dzisiaj: 5
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1785
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1