Rozwijamy nasze pasje w Wędkarskim Turnieju Szkół Gminy i Miasta Sokołów Małopolski

16 września, w sobotnie popołudnie,  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wędkarskim Turnieju Szkół, zorganizowanym  przez lokalne Koło wędkarskie. Drużyna w składzie: Hubert Kisiel (2d), Rusiecki Sebastian (6b) oraz Rzeszutek Szymon (7a) bardzo dobrze spisała się na zawodach, wywalczając I miejsce drużynowo. Warto zaznaczyć, iż Sebastian Rusiecki oraz Szymon Rzeszutek uplasowali się również na podium indywidualnie, zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce. Dziękujemy  i Gratulujemy!!!

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1