Zawody sportowe.
W dniu 17 stycznia 2026 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej oraz piłce siatkowej. Zawody zostały zorganizowane w ramach współzawodnictwa sportowego szkół gminnych i miały na celu popularyzację aktywności fizycznej, rozwijanie umiejętności sportowych oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i fair play wśród młodzieży. W turnieju udział wzięły drużyny reprezentujące szkoły z Wólki Niedźwiedzkiej, Trzebosi nr 1 oraz reprezentacja naszej szkoły. Zawody rozegrano zgodnie z obowiązującymi przepisami, a rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz wzajemnego szacunku.
Nasza reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej zaprezentowała wysoki poziom zaangażowania i współpracy zespołowej, zdobywając II miejsce w turnieju. W rywalizacji w piłce siatkowej uczennice również wykazały się dużą determinacją i wolą walki, zajmując III miejsce.
Uczennice godnie reprezentowały szkołę, wykazując się zdyscyplinowaniem, zaangażowaniem oraz właściwą postawą sportową zarówno podczas meczów, jak i poza nimi. Zawody stanowiły cenne doświadczenie sportowe oraz okazję do integracji z rówieśnikami z innych szkół.
Współorganizatorem zawodów oraz opiekunem drużyny podczas zawodów był Karol Kasprzak.










































