,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku ‘’

W Trzebusce 16.10.2015 roku odbył się Turniej piłki nożnej ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku ‘’ na szczeblu gminnym. Uczestniczyły w nim dwie drużyny chłopców    reprezentujące UKS ,,SOKÓŁ’’ w Sokołowie Młp., w kategorii U-10 i U-12. Drużyna starsza zajęła III miejsce, przegrywając z chłopcami z Trzebuski 3:0 i Nienadówki 2:0. Skład drużyny: Jan Dec, Jakub Handermander, Dominik Koziarz, Jakub Matuła, Dawid Ożóg, Ernest Warzocha. Natomiast drużyna U-10 zajęła miejsce I, wygrywając z Trzebuską 3:0, oraz Trzebosią 2:0. Wygrane zawody spowodowały awans do turnieju powiatowego. Skład drużyny: Filip Baran, Jakub Bembenek, Maksymilian Łuszczki, Bartosz Ożóg, Jakub Ożóg, Jakub Rak, Kacper Rząsa, Marcin Tabaka, Paweł Walicki, Kacper Zegar. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi w postaci piłek do piłki nożnej. Ponadto każdy z uczestników dostał pamiątkowy dyplom za udział w turnieju.