Z KRÓLOWĄ NAUK NA ŁONIE NATURY

     W dniu 30 maja 2023 r. drużyna uczniów naszej szkoły w składzie: Stanisław Poźniak i Anna Walicka z klasy 6 c oraz Dawid Matuła z klasy 6 a, wzięła udział w gminnym konkursie pt. ,,Z królową nauk na łonie natury”. Odbył się on w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Kostki w Trzebosi. Rywalizowaliśmy z 7 innymi drużynami z naszej gminy, mierząc się z dziewięcioma zadaniami z zakresu nauk matematycznych i przyrodniczych.

Najłatwiejsze okazały się dla nas zadania rozwiązywane za pomocą mapy. Rywalizacja przybrała niecodzienny format. Zamiast siedzieć w sali przy stoliku, zadania rozwiązywaliśmy w terenie.
     5 czerwca 2023r. również w szkole nr 2 w Trzebosi odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Miło nam pochwalić się zdobyciem 1 miejsca w gminie! Opiekę nad sokołowską drużyną pełniła pani Anna Tęcza-Blicharz, która zarówno 30 maja, jak i 5 czerwca zawiozła nas do pobliskiej miejscowości.
      Serdecznie dziękujemy Dyrekcji oraz Nauczycielom, którzy przygotowali nas do konkursu: pani Barbarze Kapuścińskiej, pani Barbarze Miazdze oraz pani Annie Tęczy-Blicharz.
                                                                                             Anna Walicka

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 139
  • Odwiedzin dzisiaj: 229
  • Odwiedzin wczoraj: 220
  • Ostatni tydzień: 1824
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1