XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę

100_9210Dnia 9 października 2014r. pięćdziesiąt osób z naszej szkoły, pod przewodnictwem księdza Ryszarda Potyrały, uczestniczyło w XIV Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę.

Pod wałami zgromadziło się ponad 20 tysięcy pątników z przeszło 500 szkół noszących imię Świętego Papieża. Jasnogórski szczyt zdobiło blisko 400 sztandarów. Z całej Polski przybyli dzieci i młodzież, a także księża, rektorzy, dyrektorzy, nauczyciele, wychowawcy, katecheci, rodzice oraz władze oświatowe. W swoich sercach przynieśli całoroczny bagaż doświadczeń, trosk, zmartwień, smutków i radości. Pełni nadziei, każdy z osobistymi  intencjami, które chciał powierzyć Matce Bożej Częstochowskiej. Prosili też, aby przykład życia Patrona wytyczał ich życiowe cele i dążenia. Punktem centralnym spotkania była uroczysta Msza Święta odprawiona na jasnogórskim szczycie pod przewodnictwem arcybiskupa Celestino Migliore, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce. Eucharystię koncelebrował biskup Henryk Tomasik, duszpasterz Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

Galeria Zdjęć

100_9244100_9241

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1