Wycieczka czterolatków.
W dniu 16.06.26r. dzieci z grup czterolatków odwiedziły zagrodę „Przystań na siodło” w Trzebusce. Poznały wiele ciekawych zwierzaków min. alpaki, konie, kózki, kury, małe króliczki a również świnkę morską. Wszystkie dzieci mogły pokarmić i pogłaskać zwierzątka, sprawiało im to dużo przyjemności. Dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków okazała się jazda na koniku, chętnych nie brakowało. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci mogły skorzystać z placu zabaw, trampoliny, tyrolki i odpocząć na łonie natury wśród zwierzaków. Wycieczka bardzo udana dla wszystkich było bardzo miło i przyjemnie.














































