Wspólna zabawa przed feriami.
Uczniowie klas 5a i 5d uczestniczyli w wycieczce do Kino Helios w Rzeszowie. Głównym punktem programu był seans filmowy – uczniowie obejrzeli film Psoty, który wzbudził wiele radości, śmiechu i pozytywnych emocji.
Po wizycie w kinie uczniowie udali się na kręgle, gdzie aktywnie spędzili czas, integrując się i świetnie bawiąc podczas wspólnej gry. Opiekę nad uczniami sprawowały panie nauczycielki A. Pikor, A. Bieńko, A. Nizoł, A. Tęcza- Blicharz, dbając o bezpieczeństwo uczestników oraz sprawny przebieg wycieczki.
Wyjazd był doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu i miłym akcentem przed przerwą zimową. Uczniowie wrócili do szkoły pełni wrażeń i radości, a teraz cieszą się zasłużonymi feriami, które już się rozpoczęły.










































