Wspólna zabawa przed feriami.

Uczniowie klas 5a i 5d uczestniczyli w wycieczce do Kino Helios w Rzeszowie. Głównym punktem programu był seans filmowy – uczniowie obejrzeli film Psoty, który wzbudził wiele radości, śmiechu i pozytywnych emocji.
Po wizycie w kinie uczniowie udali się na kręgle, gdzie aktywnie spędzili czas, integrując się i świetnie bawiąc podczas wspólnej gry.  Opiekę nad uczniami sprawowały panie nauczycielki A. Pikor,  A. Bieńko, A. Nizoł, A. Tęcza- Blicharz, dbając o bezpieczeństwo uczestników oraz sprawny przebieg wycieczki.
               Wyjazd był doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu i miłym akcentem przed przerwą zimową. Uczniowie wrócili do szkoły pełni wrażeń i radości, a teraz cieszą się zasłużonymi feriami, które już się rozpoczęły.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 1
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 421
  • Ostatni tydzień: 1967
Certyfikaty

zdrowie

gwo

LAS

internet

zdrowie

dobro

bohateron

duzy mistrz

zdrowie

zdrowie

zdrowie

zdrowie

zdrowie

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1