WITAJ, MAJOWA JUTRZENKO!!!

Pierwsza w Europie i druga na świecie – Konstytucja 3 Maja z 1791 roku była próbą unowocześnienia ustroju Polski i ratowania jej suwerenności. Choć obowiązywała w sumie przez 14 miesięcy, do dzisiaj jest jednym z fundamentów polskiej tradycji republikańskiej i powodem do dumy dla Polaków.

W dniu 28 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji upamiętnienia  rocznicy Konstytucji 3 maja. Uczniowie klas 5 pod opieką Pana Tadeusza Bazana, Pana Pawła Smotrysia, Pani Anny Tęczy – Blicharz , Pani Anety Pikor raz Pani Małgorzaty Kwolek przypomnieli jak ważną rolę odgrywa dla każdego Polka dokument, który został podpisany przez Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego 232 lata temu.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 173
  • Odwiedzin dzisiaj: 107
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1761
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1