„W dobrym klimacie”

18 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. bł. B. Markiewicza w Trzebosi odbył się Powiatowy Turniej Matematyczno – Przyrodniczy pt. „W dobrym klimacie”. Naszą szkołę dumnie reprezentowała drużyna w składzie uczennic z klasy 8a: Marii Dec, Gabrieli Kraski i Mileny Smotryś.

Ósmoklasistki zmierzyły się z naukami ścisłymi: matematyką, fizyką, chemią, biologią oraz geografią. Początkowo wszyscy uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test indywidualny jednokrotnego wyboru. Kolejne dwie części to już praca drużynowa. W drugiej części, każdy zespół miał do rozwiązania 5 kart pracy – po jednym zadaniu otwartym z każdego przedmiotu. W ostatniej części odbył się grad pytań. Każda drużyna losowała pytanie, na które w ciągu 2 minut trzeba było odpowiedzieć. Nasze uczennice trafiły na pytania z zakresu geografii, fizyki i matematyki.  

Konkurencja była duża, ale…. mamy III miejsce. Dziewczyny spisały się na medal. Brawo, jesteśmy z Was bardzo dumni! Uczennice przywiozły puchar dla szkoły oraz dyplom. W związku z tym dobry klimat towarzyszył, nie tylko podczas konkursu, ale również przez cały dzień.

Barbara Miazga

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 160
  • Odwiedzin dzisiaj: 63
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1717
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1