OLIMPUS

W tym roku nasi szkolni Matematycy postawili mocno na organizację ogólnopolskiego konkursu OLIMPUS. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do udziału w każdej organizowanej sesji tego konkursu.

Pierwsza sesja 8.11.2022 r.– sesja jesienna była jedną z trudniejszych sesji, gdyż zawierała pytania wielokrotnego wyboru. Do udziału w konkursie przystąpiło 54 uczniów naszej szkoły. Najwyższym miejscem jakie udało się uzyskać uczniom z naszej szkoły było miejsce 17 z 208 punktami, które uzyskała Antonina Łuszczki, uczennica klasy 8c.

Sesja zimowa 10.01.2023 r., czyli kolejna sesja, w której udział wzięło 25 uczniów z naszej szkoły, wyłoniła uczennicę, która znalazła się w pierwszej dziesiątce ogólnopolskiego konkursu OLIMPUS. Uczennicą, która zdobyła tytuł laureata konkursu i zajęła 10 miejsce, była Antonina Łuszczki z klasy 8c. Na miejscu 15 znalazł się Franciszek Łuszczki z klasy 6a. W pierwszej 20 znalazła się jeszcze Milena Nykiel klasa 5c, Wiktor Knapczyk klasa 6c, Magdalena Koch klasa 7a.

Ostatnia sesja, czyli sesja wiosenna zorganizowana 28.03.2023 r. nakłoniła 35 uczniów do wzięcia udziału. Organizatorzy konkursu jeszcze nie ogłosili wyników, na które czekają zarówno nasi uczniowie jak i szkolni organizatorzy całego przedsięwzięcia, czyli Pani Barbara Miazga, Pani Joanna Szwaja oraz Pani Aneta Pikor.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 57
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 559
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1