„W dobrym klimacie”.

16 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. bł. B. Markiewicza w Trzebosi odbył się XV Powiatowy Turniej Matematyczno – Przyrodniczy pt. „W dobrym klimacie”. Naszą szkołę  reprezentowała męska drużyna w składzie: Jakub Ściuk, Franciszek Łuszczki i Wiktor Knapczyk. Uczniowie zmierzyli się z naukami ścisłymi: matematyką, fizyką, chemią, biologią oraz geografią. Początkowo wszyscy uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test indywidualny jednokrotnego wyboru. Kolejne zadania  była to już  praca zespołowa. Konkurencja była duża, ale…. udało nam się zdobyć III miejsce. Chłopcy spisali się na medal. Brawo, jesteśmy z Was bardzo dumni!
 Uczniowie przywieźli dla szkoły puchar i dyplom, a dla siebie bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 189
  • Odwiedzin dzisiaj: 5
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1785
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1