V Gminny Konkurs Czytelniczy W krainie baśni rozstrzygnięty.

SONY DSCJuż po raz piąty w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. odbył się konkurs czytelniczy pt.: W krainie baśni organizowany przez nauczycielki biblioteki szkolnej. W konkursie wzięło udział osiem dwuosobowych drużyn, składających się z uczniów klas czwartych ze szkół z terenu naszej gminy. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do poszerzenia zainteresowań  literackich, propagowanie czytelnictwa oraz integracja środowiska międzyszkolnego.

Konkurs przeprowadzono w formie pisemnej i ustnej, w której uczestnicy wykazywali się znajomością podstawowych faktów z życia Andersena, braci Grimm, Ch. Perraulta oraz treści przeczytanych baśni. Uczniowie przygotowywali również pracę plastyczną.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce SP Wólka Niedźwiedzka
  • II miejsce SP Trzeboś Nr 1.
  • III miejsce SP Nienadówka Nr 1

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, a nauczycielom za przygotowanie uczniów.

 M.Pasierb

Galeria

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1